Një turist 67-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në plazin e Golemit.

Mësohet se 67-vjeçari me iniciale Xh.K., është mbytur duke u larë në det.

Ngjarja ndodhi rreth orës 14:45 ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.