DurrësLajm” ka siguruar videon e aksidentit me 4 të plagosur në fshatin Rrotull, të ndodhur pasditen e sotme.

Në pamjet e mëposhtme shihet se të plagosurit janë nxjerrë nga mjeti nga kalimtarët e rastit dhe janë shtrirë anash rrugës.

Të plagosurit janë dërguar në spital, deri tani nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore. Sakaq shoferi i automjetit është ndaluar nga uniformat blu.