Policia e Fierit ka arrestuar një 21-vjeçare, pasi akuzohet se ka përndjekur bashkëjetuesin e saj, si dhe ka ushtruar dhunuar ndaj nënës së tij.

Sipas uniformave blu, në pranga është vënë shtetasja me iniciale D. M., 21 vjeçe.

“Komisariati i Policisë Lushnjë arrestoi shtetasen D. M., 21 vjeçe, banuese në fshatin Fier Shegan, pasi ka përndjekur bashkëjetuesin e saj dhe ka ushtruar dhunë ndaj mamasë së tij”, njofton policia.