Rita Ora ka treguar për fansat në Instagram se i kishte ardhur një dhuratë, një buzëkuq në formë të organit gjenital mashkullor.

Dhurata ishte nga Isamaya French, e cila njihet për prodhimin e produkteve kozmetike ekstravagante.

E habitur nga forma e buzëkuqit, Rita e hap dhuratën dhe lyen buzët para kamerës.