Aktorja turke nuk lë paparacët të fotografojnë djalin: Ma marrin mësysh

21/01/2020 - 13:57

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur në Shqipëri me rolin e Nihalit në serialin "Dashuri e ndaluar", në muajin nëntor të vitit të kaluar solli në jetë djalin e saj.

Prej atij momenti, ajo dhe bashkëshorti, Ali Atay e kanë ruajtur vogëlushin Fikret me fanatizëm, duke mos e bërë publik imazhin e tij në asnjë moment.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi kur Hazal është përballur me paparacët në rrugë, pasi sapo i ka parë ka mbuluar fytyrën e djalit.

"Aman mos na e fotografoni djalin se kemi frikë mos na e marrin mësysh", u shpreh aktorja.

Kaya u pyet edhe për kilet që i kanë mbetur pas lindjes, por ajo u shpreh se nuk i intereson asgjë para shëndetit të djalit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-regjisori i filmave, Harvey Weinstein është shtruar në spital pasi raportohet se ka ndjerë dhimbje në gjoks pak pasi u dënua me burg

Para disa ditësh, Ledri Vula publikoi projektin më të ri muzikor të titulluar "Prej inati", një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pa

Rreth 20 mijë fansa të yllit të basketbollit Kobe Bryant morën pjesë dje në homazhet në nderim të tij dhe vajzës 13-vjeçare, Gianna në "S

Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publ

Aktori Tom Cruise është “ngujuar” në hotelin luksoz “Gritti Palace” të Venecias. 

Ndërkohë që Princi Harry dhe Meghan Markle ende janë duke u përpjekur që të gjejnë mënyrën e duhur për t’u larguar tërësisht nga jeta mbr

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis është ndjerë keq gjatë një performace në skenë në një nga lokalet e natës në Athinë.

Regjisori Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj l