Ariana Grande: Dhimbjet e mia janë shumë të mëdha

17/11/2019 - 21:46

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Përmes disa postimeve në Instagram, 26-vjeçarja ka treguar se ka dhimbje të mëdha koke dhe fyti.

"Dhimbjet e mia janë shumë të mëdha dhe e kam shumë të vështirë të marr frymë gjatë shfaqjeve. Unë thjesht nuk e di çfarë po ndodh me trupin tim tani dhe dua ta kuptoj. Po konsultohem me mjekun, por kam frikë, se nuk e kuptoj pse nuk po përmirësohem sepse kanë kaluar mbi tre javë që ndodhem në këtë gjendje. Ndoshta do më duhet të anuloj disa nga koncertet", shkruan këngëtarja,

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Meghan Markle feston sot ditëlindjen e saj të 39-të dhe nuk ka munguar urimi nga mbretëresha Elizabeth, Princi William dhe bashkëshortja 

Françeska Jaçe është një nga femrat më seksi dhe ekstravagante shqiptare.

Ato na kanë elektrizuar gjithmonë me këngët e zërin e tyre të ëmbël dhe pse jo dhe me pamjen fizike.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe për fizikun e saj që është gjithmonë në super formë.

Beyonce dhe Jay Z sollën pak ditë më parë projektin e tyre muzikor të titulluar "Black is king",  i cili pati sukses të menjëhershëm, për

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa është e njohur për performancat e saj provokuese si dhe elasticitetin në kërcim.

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në mbarë botën, Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë të gjithë vëmendjen për vete.

Aktorja tregoi përgjigjen e saj kur një nga fëmijët e saj i tha ‘ke nevojë për një të dashur’. Charlize Theron mund të jetë aktore fitues

Këngëtarja Rezarta Shkurta është gjithmonë aktive ne rrjetet sociale, ku ndan më shumë rreth përditshmërisë së saj, apo dhe momentet e ëm

Era Istrefi është një ndër artistet e cila po bën karrierë në tregun ndërkombëtar.