Chuck Norris mori pjesë në protestat në Capitol? Reagon aktori i njohur

15/01/2021 - 08:52

Lajmi se aktori i famshëm Chuch Norris ishte në mesin e protestuesve që mësynë ndërtesën e Kongresit Amerikan, prej ditësh ka pushtuar rrjetet sociale. Në internet qarkullojnë foto që pretendohet se janë aktorit të njohur duke hyrë në ndërtesë.

Chuck Norris ka reagua përmes një postimi në rrjete sociale duke mohuar të ketë qenë pjesëmarrës në sulmin ndaj Capitolit më 6 janar.

"Më ka rënë në vesh se Chuck Norris ka qenë i pranishëm në sulmin në Cpitol më 6 janar, jo nuk isha unë, nuk kam qenë atje. Nuk ka asnjë vend për dhunë të çfarëdo lloji në shoqërinë tonë. Unë jam dhe gjithmonë do të jem për Ligjin dhe Rendin," shkroi ai në Teitter.

Edhe Erik Kritzer, menaxheri i yllit të "Walker, Texas Ranger" thotë se aktori nuk ndodhej në Washington kur ndodhën trazirat vdekjeprurëse.

"Ky nuk është Chuck Norris", ka shkruar Kritzer ndërsa poston foton e personit që në dukje ngjason me yllin hollivudian. Menaxheri tregoi se aktori është në fermën e tij në Teksas bashkë me familjen, dhe aty ka qenë përgjatë gjithë kohës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.