Dojna Mema në lidhje me këngëtarin e njohur?

29/09/2020 - 19:16

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Mirëpo, nëse ju kujtohet pak kohë më parë ajo u përfol për një lidhje me këngëtarin Vlashent Sata, por moderatorja i hodhi poshtë këto thashetheme duke u shprehur se bëhet fjalë për një projekt të përbashkët dhe asgjë më shumë.

Por fjalët e saj bien në kundërshtim me veprimet. Pak ditë më parë, moderatorja postoi një foto ku shihet e kapur për dore me të dashurin e saj, portretin e të cilit nuk na e ka zbuluar, teksa ka shkruar:

"Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura. P.s: kriteret e mësiperme nuk janë vendosur sipas rëndësisë".

Sikurse u aludua pas fotos së publikuar prej saj dhe me sa kemi kuptuar nga postimet në vende të njëjta në rrjetet sociale, personi misterioz i cili ka rrëmbyer zemrën moderatores është pikërisht Vlashent Sata.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, do të bëhen prindër për herë të parë dhe duket se dita e madhe po afron.

Modelja e njohur Chrissy Teigen, humbi fëmijën e saj më 1 tetor.

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ditën e sotme ka dhënë lajmin se do të jetë prezantuese e MTV Europe Music Awards 2020 që do të zhvi