E shtruar prej 2 javësh në spital, këngëtarja humb të bijën e sapolindur

25/11/2020 - 15:55

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur. Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

"Natën e kaluar kemi humbur vajzën tonë. Ajo lindi e heshtur pasi luftoi kaq shumë për t’i arritur botës sonë. Ajo është në paqe tani dhe do të jetojë përgjithmonë në zemrat tona", shkroi 34-vjeçarja krahas fotos prekëse.

 Pas komplikacioneve të shtatzënisë që shfaqi, këngëtarja prej 2 javësh ishte e shtruar në spital.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu është mjaft diskrete përsa i përket jetës së saj private. Xhemi ka preferuar ta mbajë sekret bashkëshor

Moderatori dhe gazetari i njohur, Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka dhënë vetë Balla teksa ishte i ftuar në emis

Prej vitesh, këngëtari Alban Ramosaj dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë patur një miqësi të ngushtë.

Kate Winslet ishte vetëm 21 vjeçe kur roli i saj në "Titanic" e ktheu atë në një yll ndërkombëtar.

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi krahas angazhimit në rolet filmike e teatrale ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për jetën e saj, duk

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht. Çifti i aktorëve u martuan në 2017-ën ndërsa u ndanë në vitin 2019.

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri mund të kandidojë për herë të tretë për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pak kohë më parë, Fifi zbuloi se ishte kushërirë me Ermal Fajzullahun.

Kapiteni i Arsenal, Granit Xhaka pritet të bëhet baba për herë të dytë.

Arbana Osmani ka terguar sot arsyen pse nuk ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur gjatë shtatzënisë.