Fifi tregohet e sinqertë: Jam e dashuruar kokë e këmbë, por…

06/04/2020 - 10:26

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izolimit si pasojë e situatës së krijuar nga virusi.

Por programi “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan në ditën më të veçantë për të përgatiti shumë surpriza. Gjithashtu drejtuesi i programit, Ardit Gjebrea zhvilloi me të një intervistë shumë ndryshe, ku Fifi rrëfeu shumë detaje interesante të pathëna më parë nga jeta e saj personale.

Ardit Gjebrea: Cila do ishte lista e një ditëlindje të munguar, kështu do të zbulojmë dhe njerëzit e dashur për ty?

Fifi: Ka shumë njerëz që duhet t’i përmend tek kjo listë.

Ardit Gjebrea: Kë do doje që mos ta dinte mami me babin?

Fifi: Mami dhe babi im, nëse jo babi, mami e di çdo gjë që ndodh në jetën time dhe nuk kam çfarë të fsheh prej atyre.

Pyetjes nëse është e dashuruar, këngëtarja u përgjigj se është e dashuruar kokë e këmbë me një djalë, por emrin e tij ka vendosur mos e tregojë kurrë.

Fifi: Po jam shumë vallai. Këtë pyetje nuk duhet të ma bënin se tani prishet grimi.

Ardit Gjebrea: Me kë je e dashuruar?

Fifi: Jam e dashuruar kokë e këmbë me një djalë, të cilin kam vendosur mos e tregoj emrin kurrë në jetën time.

Ardit Gjebrea: Po një ditë do ta marrim vesh apo jo?

Fifi: Po nëse duhet të dalë ndonjëherë del!

Ardit Gjebrea: Po nëse do ketë mend në kokë që të të meritojë!

Fifi: Ai mend në kokë ka, por…

Ardit Gjebrea: Ti dasmën do ta bësh në Prishtinë apo në Tiranë?

Fifi: Duhet ta shoh, se akoma s'e kam vendosur.

Ardit Gjebrea: Sa ditë do ta bësh dasmën?

Fifi: Do ta bëj siç e thotë tradita shqiptare, një javë dasmë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shëtitësi i qenve të Lady Gaga është qëlluar mbrëmë disa herë në gjoks në Los Angeles nga disa sulmues që vodhën dy nga tre qentë që ai p

Aktori i njohur Wayne Linekar është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry.

Lady Gaga këto ditë duket si alter ego e personazhit të saj në “A Star is Born”, pasi është bërë sërish brune!

Kylie Jenner vazhdon të modelojë nga shtëpia me veshje nga garderoba e saj që janë për t’u patur zili.

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Këngëtarja Eneda Tarifa njoftoi javën e kaluar se nuk do të jetë më pjesë e emisionit të humorit "Portokalli".

Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë treguar gjithmonë mbështetje për njëra-tjetrën dhe si dy artiste me famë botërore, kanë arritur ta ngrenë la

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj ka uruar bashkëshortin e saj Vitmarin për ditëlindje.

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se e ka fituar betejën me Covid-19.

Kantautori Flori Mumajesi ka humbur një nga personat më të dashur të familjes, nënën e tij.