Gigi Hadid dhe Zayn Malik drejt rikthimit?

20/11/2019 - 15:36

Pas lidhjes së shkurtër që pati me Tyler Cameron, super modelja Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e saj të vjetër.

Burime për “E!News” kanë treguar se Gigi po flet sërish me këngëtarin Zayn Malik dhe ata janë shumë pranë një ribashkimi.

Burimi tregon se në zemrën e Gigi-t, Zayn ka pasur gjithmonë një vend të veçantë dhe nuk është aspak çudi nëse do i shohim bashkë shumë shpejt.

Gigi dhe Zayn janë përfolur për lidhjen e dashurisë që në nëntor të vitit 2015 dhe deri më sot marrëdhënia e tyre ka patur shumë ulje-ngritje.

Për herë të fundit ata janë parë bashkë në janar të këtij viti dhe gjatë kësaj kohe janë përfolur edhe për histori të tjera dashurie.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.