Këngëtari i njohur del pozitiv me Covid-19

20/01/2021 - 22:23

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ai ishte në Karaibe në fund të vitit të kaluar me gruan e tij Ida Field dhe katër fëmijët e tyre, ndërsa tani ata kanë vendosur të zgjasin qëndrimin e tyre në ishullin Shën Barthelemy, ku kanë marrë me qira një vilë që kushton 120,000 euro në javë, pasi duhet të rrijnë në izolim.

Këngëtari do të qëndrojë në izolim për 14 ditë dhe zëdhënësit e tij nuk pranuan të komentojnë mbi këtë çështje kur u kontaktuan nga Mail Online.

Deri më tani nuk ka asnjë prononcim nga Robbie në lidhje me këtë lajm, gjithçka pritet të konfirmohet në ditët në vijim.

Kujtojmë se këngëtari publikoi një këngë për festat e fundvitit e cila mbante mban titullin “Can’t Stop Christmas”.

“Can't Stop Christmas” është një këndvështrim argëtues i këngës tradicionale të Krishtlindjes që reflekton një 2020 në mes të pandemisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e mirënjohur, Kida, duket se së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë.

Eliza Dushku është një nga emrat më të pëlqyer në botën e kinematografisë.

Prej më shumë se një viti, Tuna nuk ka qenë aktive në muzikë.

Me siguri ju kujtohet seriali i famshëm “Ezel” me aktorin Kenan Imirzalioglu në rol kryesor.

Romanca e re e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të PS-së, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është në qendër të vëmendjes prej disa javës

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë.

Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura, fama e së cilës i ka tejkaluar kufinjtë shqiptarë.

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke.

Kur përmendet mbiemri Lipa, mendja shkon tek suksesi i Dua-s, këngëtares me origjinë shqiptare që ka bërë bujë në tregun muzikor ndërkomb

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë dhe shpeshherë publikojnë në rrjete