Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Këngëtarja i rikthehet pamjes së vjetër dhe nuk njihet më

25/02/2021 - 13:42

Lady Gaga këto ditë duket si alter ego e personazhit të saj në “A Star is Born”, pasi është bërë sërish brune! Këngëtarja e njohur është shfaqur në Romë ditën e mërkurë me një pamje tërësisht të re. Këngëtarja i ka lyer flokët në ngjyrë kafe, teksa është parë duke shëtitur me një fustan me printe leopardi.

Flokët e saj ajo i kishte të kapur mbrapa dhe modeli dukej i ngjashëm me atë që kishte gjatë inaugurimit të Presidentit të SHBA-ve, Joe Biden. Sipas revistës “Grazia”, Gaga është rikthyer në Itali për të nisur xhirimet për filmin e saj të ri, “Gucci”, në muajin mars.

Këngëtarja do të luajë rolin e ish-gruas së Maurizoi Gucci, Patrizia Reggiani, në një film që do të jetë i fokusuar tek industria e modës. Nëfilmin “Gucci” parashikohet se do të luajnë dhe Al Pacino dhe Adam Driver.

Ky rol për Gaga-n vjen pak kohë pasi ajo fitoi çmim Oscar si Ally Maine në filmin “A Star is Born” në vitin 2018. Edhe në atë film ajo endosi të ndryshonte pamje, duke u bërë sërish brune. Ndërkohë nuk është ende e qartë nëse ndryshimi i fundit në look është për rolin e saj të ri apo jo dhe parukieri i këngëtares nuk e ka zbuluar ende nëse bëhet fjalë për një paruke apo një lyerje të vërtetë flokësh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.