Kim dhe Kanye West kthehen nga pushimet, çifti duket se po e kalon krizën mes tyre

10/08/2020 - 11:32

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se kanë arritur të kapërcejnë krizën në lidhjen e tyre. Pas deklarimeve publike nga ana e Kanye-t që kërkonte divorcin, të dy kanë bërë bashkë pushimet verore.

Çifti i famshëm ka kaluar shtatë ditë pushimi në Punta Cana të Republikës Domenikane.

Bashkëshortët me katër fëmijët e tyre u panë duke zbritur nga një avion privat.

Kim dhe Kanye kanë zgjedhur heshtjen, por burime të afërta me çiftin thonë se lidhja e tyre po stabilizohet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.

Pak ditë më parë, reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Aktorja e njohur hollivudiane, Gwyneth Paltrow ka festuar një ditë më parë 48-vjetorin e lindjes në një mënyrë të veçantë.

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ishte e ftuar mbrëmë në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana V

Moderatorja Arjola Shehu sot feston ditëlindjen e saj ndryshe nga herët e tjera.

Reperi shqiptar, Arian Gushi i njohur me emrin e artit, Gold Ag ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, të cilët u kurorëzuan në martes

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.