"Lufta" mes Selena Gomez dhe Bella Hadid nuk ka mbaruar

18/11/2019 - 22:14

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid. Ajo ka shkruar: “E mrekullueshme!”, duke treguar kështu paqen mes tyre.

Por ndonëse Selena e ka hedhur të shkuarën pas krahëve, diçka të tillë nuk e ka bërë Bella. Pas këtij komenti ajo ka fshirë postimin e saj.

Diçka të tillë e kanë vënë në dukje faqet e fansave të Selenës. Ato u shprehën në rrjete sociale se Selena thjesht po përpiqet të mbështesë gratë.

Pas këtij postimi këngëtarja ka reaguar duke treguar se nuk i ka pëlqyer fshirja e postimin me komentin e saj nga Hadid. “Oh, mos!”,-ka shkruar ajo.

Konfliktet mes tyre kanë nisur për shkak të këngëtarit “The Weeknd”, me të cilin të dyja kanë qenë të lidhura.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Eneda Tarifa është fituesja e edicionit të këtij viti të festivalit "Kënga Magjike", një tjetër trofe për Flori Mumajesin, kantautorin e 

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin.

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër