Monika Kryemadhi poston video nga karantina, duke larë enët dhe duke bërë pompa

25/03/2020 - 08:21

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në Instagram një video ku tregon se si po e kalon karantinën.

Ajo ka nisur një sfidë që të bëjnë të njëjtën gjë duke nominuar Olti Currin, Fiori Dardhën, Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn.

Monika pasi përfundon larjen e enëve, nis të bëjë 20 pompa.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, do të bëhen prindër për herë të parë dhe duket se dita e madhe po afron.

Modelja e njohur Chrissy Teigen, humbi fëmijën e saj më 1 tetor.

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ditën e sotme ka dhënë lajmin se do të jetë prezantuese e MTV Europe Music Awards 2020 që do të zhvi

Ish-mbreti Albert i Belgjikës është takuar me të bijën, Princesha Delphine, pas një beteje ligjore të kësaj të fundit për të fituar statu

Blogerja shqiptare, Sara Karaj ditën e sjeshme ka sjellë në jetë vogëlushin e saj të parë.