Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Reperi blen vilën luksoze në qytetin e lindjes

05/03/2021 - 16:36

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar. Ai mjaft i kërkuar dhe për këtë rrjedhimisht siguron edhe shumë para, të cilat zgjedh t’i investojë në mënyra të ndryshme.

Së fundmi, 25-vjeçari ka bërë të ditur se ka blerë një shtëpi të re luksoze në qytetin e tij të lindjes, Ferizaj.

Ai ka publikuar disa fotografi në InstaStory, duke treguar se tashmë është zyrtarisht banor i një prej lagjeve private në ndërtim e sipër të qytetit.

Mozzik gjithashtu ka parë nga afër skicën e lagjes duke u njoftuar kështu me dukjen tredimensionale të shtëpisë së tij të ardhshme.

Ndërkohë, një pamje të shtëpisë së sapo blerë e ka publikuar edhe vëllai i tij, reperi Getinjo në InstaStory.

“Faleminderit Zotit për shëndetin, se të tjerat i bëjmë vet”, ka shkruar ai.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, ndau me fansat lajmin se shumë shpejt do të bëhej baba për herë të dytë.

Aktori hollivudian, Christian Bale është i njohur për transformimet e jashtëzakonshme duke iu përshtatur roleve filmike.

Dua Lipa artistja shqiptare me famë botërore, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Jennifer Lopez është ndarë përfundimisht nga partneri i saj, Alex Rodriguez. Çifti ka njoftuar për ndarjen në një deklaratë të bërë pak d

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.