Shtatzënë me Shkëlzen Berishën? Armina: Pak të shohin barkun… (FOTO)

28/05/2020 - 14:01

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Pozicioni në profil që kishte marrë blogerja e njohur në një foto ku shfaqej e veshur me pantallona pas trupit dhe një bluzë të futur në to, i tregonte asaj një fryrje të lehtë barku, që ra në sy!

E menjëherë filluan të shkruanin se Armina mund të ishte shtatzënë për herë të parë. Por partnerja e Shkëlzen Berishës vendosi që të reagonte në lidhje me këto thashetheme.

Për “iconstyle.al” Armina është shprehur se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Blogerja tregoi se është thjesht një fryrje e lehtë barku që çdokujt mund t’i ndodhë në momente të caktuara!

“Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë”, tha Armina duke e marrë me shumë pozitivitet situatën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë