Supermodelja Irina Shayk pozon nudo dhe i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

21/10/2020 - 19:27

Irina Shayk ka pozuar e papërmbajtur dhe e paturpshme për kopertinën e Vogue, duke mos veshur asgjë dhe duke mbrojtur vetëm "vendet e nxehta".

Ajo ka një fizik të përsosur dhe një shikim depërtues: krejtësisht e zhveshur dhe në këmbë në një piedestal ajo duket si një statujë e një perëndie.

Fotot e saj sensuale jane komentuar edhe nga VIP-at.

"Një perëndeshë moderne greke" shkruan modelja Eva Herzigova. 

"Unreal" i shkruan Dua Lipa , dhe si shumë ndjekës të tjerë të saj (VIP dhe jo) që surpizohen jo pak para trupit perfekt të Irinës. 

Modelja u zgjodh nga revista prestigjioze për kopertinën e edicionit çek në numrin që do të dalë në nëntor. Fotoja  u bë në Milano, në selinë e një shtëpie të rëndësishme mode.

Irina është një nga supermodelet më të kërkuara, ylli i padiskutueshëm i pasarelave dhe kopertinave të revistave me  të njohura.

Ajo është 34 vjeç, një moshë që për shumë ka shënuar rënien e karrierës së modelingut, ndërsa Iriana është më e bukur se kurrë dhe e palëkundur në majën e modës Olympus. 

Dhe në fakt kopertina kushtuar asaj nga Vogue është edhe një tjetër kushtrim për bukurinë e saj ... hyjnore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v

Këtë të premte, ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të përformojë live në 'Studio 2054', e cila do të transmetohet në v

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.