“Tërmet 9 ballë”, Françeska Jaçe pozon nudo në “Instagram” (FOTO)

04/08/2020 - 11:30

Françeska Jaçe është një nga femrat më seksi dhe ekstravagante shqiptare. E këtë e vërteton herë pas here përmes postimeve që bën në profilet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë një fotografi që i ka lënë pa frymë.  

Në pozën në fjalë, Françeska shfaqet pa asnjë rrobë veshur dhe fotos i ka dhënë nuanca bardh e zi. Jaçe ka pozuar e ulur në një karrige dhe mbulon me duar pjesët intime.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente. Fansat e kanë komplimentuar Françeskën për guximin që ka patur për të bërë një foto të tillë. “Nuk kam fjalë. Tërmet 9 ballë”, janë disa nga komentet.

Por ka edhe nga ata që nuk e kanë pëlqyer foton dhe e kanë kritikuar për mënyrën se si është shfaqur para fansave të saj.  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak ditë pasi bëri publike problemet që po kalonte në shtatzaninë e tretë, modelja Chrissy Teigen ka njoftuar së fundmi se fatkeqësisht e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e mediave lidhur me të rejat në jetën e saj privat

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u diagnostikua një tumor në gji në marsin e 2015-të. 

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.