Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në autostradën “Tiranë-Durrës”.

Një automjet tip “Opel” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trafikndarëse.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Ndërkohë siç mund të shihet dhe nga foto e mësipërme policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.