Paraditen e sotme është raportuar pë një vatër zjrri në tarracën e një pallati në Tiranë në zonën e Komunës së Parisit.

Mësohet se nga zjarri ka patur dhe sasi të mëdha tymi në zonë.

Po ashtu bëhet me dije se objekti që po digjej ishte një çati në tarracën e pallatit, por zjarri u shua më pas nga zjarrfikësit.