Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje në autostradën Levan -Vlorë në afërsi të fshatit Bishan.

Automjeti tip ‘Mercedez’ ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal. Fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale. Drejtuesi ka marrë dëmtime të lehta.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje dhe shkaku i aksidentit dyshohet shpejtësia tej normave të lejuara.