Victoria Lamas, ish-partnerja e Leonardo DiCaprio, nuk mori pjesë në festën e ditëlindjes së 49-të të aktorit në Beverly Hills.

Ftesa në eventin e mbushur me yje zbatoi rreptësisht listën e të ftuarve dhe pavarësisht se iu afrua festës, Lamas nuk hyri.

Megjithatë, ajo u pa jashtë shtëpisë e veshur me një xhaketë të zezë dhe taka të larta, duke pritur për një mik.

Victoria Lamas, vajza e aktorit Lorenzo Lamas dhe modeles Shauna Sand, më parë ishte e lidhur në mënyrë romantike me DiCaprion në fund të vitit 2022, gjatë së cilës ata u panë së bashku në një klub nate të Hollivudit Perëndimor.