Merr flakë gjatë natës makina në Patos. Ngjarja ndodhi rreth orës 00:30, në Patos.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht një automjet tip “Benz”, në pronësi të shtetasit me inicialet A. G., 31 vjeç. Zjarri dyshohet të jetë shkaktuar si pasojë e një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.