Përplasen dy mjete në unazën e qytetit të Korçës.

Njëri nga mjetet përfundon në lulishte dhe aksidenton një të moshuar.

I moshuari u transportua në spitalin e Korçës.

Policia shkoi në vendngjarje dhe po heton për rrethanat e aksidentit.