Një 27-vjeçar me inicialet A. Xh., dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar gjatë punës për rikonstruksionin e një banese në Pogradec. Mësohet se 27-vjeçari është dëmtuar aktualisht po merr mjekim në spital.

Njoftimi:

Pogradec/Informacion paraprak

Mesditën e sotme, në lagjen nr. 1, Pogradec, shtetasi A. Xh., 27 vjeç, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar gjatë punës për rikonstruksionin e një banese dhe si pasojë është dëmtuar.

Aktualisht po merr mjekim, në spital. Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e rastit.