George Clooney zbulon sekretin e tij: Prej 25 vjetësh e bëj vetë këtë gjë

30/11/2020 - 19:59

Gjatë karantinës që nisi në muajin mars në mbarë botën, njerëzit ia kanë ndier shumë mungesën berberëve dhe parukiereve, të cilët për muaj me radhë qëndruan të mbyllur. Por mes tyre nuk është aktori i njohur George Clooney, i cili i ftuar në ‘Sunday Morning’ rrëfeu se i qeth vetë flokët madje prej 25 vjetësh.

“I kam prerë vetë flokët e mi për 25 vjet. Flokët e mi janë si kashtë dhe për këtë arsye janë të lehta për t’u prerë. Nuk mund të bësh shumë gabime" u shpreh aktori duke treguar dhe modelin e makinës. Deklarata e la prezantuesen Tracy Morgan të habitur, e cili u përgjigj:

“Nuk është e mundur. Ndaloje, mos e përdor”. Clooney njihet për humorin e tij dhe shpesh ngacmon kolegët dhe miqtë. Prandaj është e vështirë të dihet me siguri nëse ai vërtet nuk ka vajtur tek berberi prej 25 vitesh apo ai thjesht donte t'i jepte bisedës nota humori.

Por një gjë është e sigurt me të treguar markën e makinës me të cilën pret flokët, faqja në internet e këtij produkti ra për shkak të trafikut të përdoruesve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Eni Koçi para pak kohësh zbuloi se kishte kaluar Covid-19 dhe nuk kishte patur ndonjë shqetësim.

Aktorja Ema Andrea si asnjëherë më parë ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private.

Megjithëse ishim mësuar ta shihnim bjonde, të gjithë u habitëm kur këngëtarja Bebe Rexha u shfaq në Instagram duke lyer vetë flokët e saj

Këngëtarja e njohur, Adele dhe ish-bashkëshorti i saj, Simon Konecki kanë arritur në një marrëveshje divorci dy vite pas ndarjes.

Pas freestyle, Don Xhoni mori një famë mjaft të madhe në emisionin e Meriton Mjekiqit që theu shumë rekorde dhe i dha atij një vend direk

Në muajin shtator të vitit që lamë pas, supermodelja e njohur, Gigi Hadid solli në jetë vajzën e saj, fëmijën e parë me partnerin Zayn Ma

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare.

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagül Doğulu ditët e fundit dha lajmin se është larguar nga seriali "Vajza e ambasadorit", për shkak të

Aktori i njohur për rolin e Omerit në serialin “Diamante dhe dashuri”, Engin Akyürek, prej pak kohësh ka nisur xhirimet për një serial të

Arnold Schwarzenegger kthehet në rolin e Terminatorit për të ftuar të gjithë që të bëjnë vaksinën anticovid.