Liam Hemsworth dhe Gabriella Brooks drejt fejesës?

07/05/2021 - 19:20

Aktori Liam Hemsworth është gati që të martohet me partneren e tij, modelen Gabriella Brooks.

Sipas një burimi të afërt me Liam, aktori ka dëshirë të krijojë një familje me modelen.

“Liam dhe Gabriella kanë nisur të kenë një marrëdhënie më serioze. Ata nuk janë gati që ta bëjnë të ditur për publikun, por miqtë e tyre dhe familja e dinë se sa të afërt janë ata dhe sa afër mund të jetë fejesa.Liami shikon vëllezërit e tij dhe do të donte shumë që një ditë të kishte një martesë të gjatë me partneren e tij. Ai është gati që të marrë rolin e bashkëshortit, ai do thjesht të ketë shumë besim tek marrëdhënia me Gabriella para se t’i bëj propozimin!”, u shpreh burimi.

Gjithashtu burimi zbuloi se Hemsworth e ka vuajtur shumë ndarjen e tij nga këngëtarja Miley Cyrus. Ai u martua me Miley në dhjetor të 2018-të dhe u divorcuan në janar 2020.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të