Gjendet trupi i pajetë i nënës, Alma Arrazi. Trupi i nënës që është viktima e katërt, u gjet në fshatin Pentar të njësisë Dajç.

Gjetja e trupit të pajetë u bë nga palombarët e forcave RENEA.

Tashmë me gjetjen e nënës përfundon operacioni i gjetjes së katër kufomave të familjes Arrazi, 39-vjeçares dhe tre fëmijëve.