Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Levan Tepelenë.

Një mjet tip “Ford” që drejtohej nga një vajzë rreth 30 vjeç ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë jashtë rrug.

Në vendgjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca që e kanë shoqëruar për në Spitalin e Fierit.