Policia e Tiranës ka arrestuar Fatos Abdullahun, 33 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Kongresi i Manastirit”, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar një shtetas 10 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i aksidentit. 

Mësohet se i mituri ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.