Mbrëmjen e djeshme, një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Astirit në Tiranë.

Sipas informacioneve, mësohet se një këmbësor ka mbetur i plagosur.

Ndërkohë policia ende nuk ka bërë te ditur detaje nga aksidenti, si dhe gjendjen e këmbësorit.