Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë arrestuan shtetasin  21 vjeç, banues në Tiranë. Ditën e djeshme, në bulevardin “Nënë Tereza”, Kamëz, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar këmbësoret, shtetaset dhe më pas, si pasojë e përplasjes ka goditur mjetin me drejtues shtetasin 23 vjeç.

Shtetasja ka ndërruar jetë në spital, ndërsa shtetasja dy drejtuesit e mjeteve dhe pasagjeri i njërit prej tyre, ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 

Materialet i kaluan Prokurorisë.